Optymizm wobec Rose’a, Coach K da mu szansę?

5
fot. Brian Cassella/Chicago Tribune / Newspix.pl
fot. Brian Cassella/Chicago Tribune / Newspix.pl

W drugiej połowie lipca kadra Stanów Zjednoczonych zorganizuje w Las Vegas obóz treningowy dla dużej grupy zawodników (około dwudziestu), spośród których zaledwie dwunastu pojedzie do Hiszpanii na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Mike Krzyżewski swoje decyzje będzie konsultował z dyrektorem kadry – Jerrym Colangelo oraz dwoma asystentami – Monty Williamsem oraz Tomem Thibodeau. Obecność tego ostatniego w sztabie trenera Duke, jest powodem optymizmu Derricka Rose’a.

Lider Chicago Bulls najprawdopodobniej dołączy do grona zawodników, którzy zjawią się na obozie i według ciągle odświeżancyh doniesień – jeżeli potwierdzi przed Krzyżewskim i Colangelo swoją gotowość do gry i brak jakichkolwiek ograniczeń wynikających z wcześniejszych problemów – będzie bardzo poważnie traktowany jako pomoc z ławki. Rola wyjściowej jedynki przypadnie Chrisowi Paulowi, jeżeli oczywiście w międzyczasie nie ulegnie zmianie stanowisko zawodnika wobec gry dla reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCollison i Morrow to kolejni, którzy odstąpią od kontraktów
Następny artykułWięcej o prawej stopie Joela Embiida

5 KOMENTARZE

 1. Jaki jest stan zdrowia Rose’a? Ale tak na poważnie, jakieś filmy z treningów, gry 1 na 1? Ja wiem, że w reklamach butów jest ładnie pięknie. Ale czy jego ciało po tak długiej przerwie jest zdolne do maksymalnych obciążeń? Oby…

  Lubię to: 0
  • zgadzam sie z powyzszym plus Uncle Drew do paczki skreslonych, Westbroczy + CP3 nobrainer call 4me, zostaje do obsadzenia 1 miejsce ( Curry, Lillard walcza o ostatni seat, a tu Tom T chce swego protegowanego niegrajacego od 2 lat ) , sick sick

   A co z Marcusem Smartem Coach K bral go na konsultacje kadry juz od paru sezonow ?

   Lubię to: 0