Dniówka: Survivors – sezon drugi

11
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Dziś przedostatnia dniówka w tym tygodniu. Mam przeczucie, że przynajmniej jedna drużyna wygra dzisiejszy mecz o przetrwanie i Finały Konferencji opóźnią się nam trochę. Tytuł nieprzypadkowy, bo jeden z graczy moich wczesnych kontaktów z NBA (lubiany oczywiście ze względu na opaskę na głowie, bo wtedy liczyło się tylko to, cornrowy i to jak fajnie podajesz za plecami) trafił do tego programu. Zresztą ten program jak i Clifford wykreowali marzenia o trafieniu na bezludną wyspę (co niestety się jeszcze nie udało) i zmieniania swoich włosów w pole kukurydzy (co na szczęście nigdy nie miało miejsca).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDavid Falk jest graczem w tej lidze
Następny artykułDavid West wybił Wizards z głowy finały konferencji. Heat zagrają z Pacers

11 KOMENTARZE

  1. Oby Marcinowi woda sodowa do głowy nie uderzyła po ostatnim meczu i żeby przypadkiem nie próbował się wstrzelić na siłę, niech robi swoje w obronie, a Wall i Beal trzymają chłodne głowy przez 48 min. Wierzę, że dadzą radę i za parę dni będzie można zapomnieć o Indianie na kilka tygodni.

    Lubię to: 0