Dniówka: Weak Ranking – edycja personalna

12
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Jutro rozpoczyna się draft w NFL i wzbudziło to moją nostalgię za weak rankingami. Dlatego w dzisiejszej edycji dniówki, jak za starych dobrych czasów będziemy się pastwić nad jednym kozłem ofiarnym. Dla równowagi dorzuciłem peany nad naszym nowym MVP i znów więcej dziegciu, niż syropu klonowego czy chociażby naparu z lipy dla Russella Westbrooka.

[betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”” sms_id=”” button=”images/buynow_2.png” description=”Abonament 30 dni” validity=”30″ ids=”0″]
Godz. 1:00 Indiana Pacers – Washington Wizards (0:1)

Breaking News. Uwaga! Prawdziwy shocker! Andrew Bynum nie zagra do końca sezonu. A i tak nie jest największym upadkiem w drużynie Pacers (bo upadł wcześniej). 30 milionów dolarów za 24 mecze. Nawet nie chcę przeliczać ile na minutę gry.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGdzie MVP nie może tam rezerwowego pośle
Następny artykułMecz sezonu pierwszej piątki Thunder i 1-1. Gdzie jest Blake Griffin?

12 KOMENTARZE

 1. No własnie a’propos ulżenia P. Georga.

  http://www.balleralert.com/xn/detail/2015113:BlogPost:1802565?xg_source=activity

  Od 2/3 dni o tym huczy. Jak widać to chyba nie sprawa „fizyczności” Hibberta (i możne czas zejść z niego) ale idiotyzmu P. Georga, który jak widać niczego nie szanuje i najwyraźniej nie jest w stanie utrzymać swojego „wacka” na jakiejkolwiek wodzy. To koniec tych Pacers. Nieodwołalnie. Bez dwóch zdań.

  Lubię to: 0
   • Zauważyłem i zedytowałem (pierwotnie komentarz miał pojawić się pod innym artem, ale super, że ukazała się dniówka, na marginesie czekamy na nią jak na super kolację ;-)).
    Wierzysz w to? Ja nie. Z doniesień wynika, ze żona Hibberta sama poinformowała Roya o tym fakcie. Czas leczy rany, ale … to będzie czas dla tych dwojga w innych teamach. To co się stało z Pacers to niespotykane i nieprawdopodobne, a sledze NBA od … prawie 25 lat. I jedynym sensownym wytłumaczeniem tej sytuacji jest chyba ta rozporkowa afera.
    Ja w pogodzenie Roya i PG oraz tłumaczenie PG nie wierze. Szkoda bo mimo, że obrona Hibberta moim zdaniem jest przehejpowana (ale statystyka go broni), to z niego bardzo fajny i równy gość.
    Z Lady Gaga trafiłeś :-) Tez uważam, ze nie ma po co przesuwać.

    PS. Sorry, że nabałaganiłem edytami, ale pierwotnie chciałem wrzucić to pod Palmą.

    Lubię to: 0
   • Aaa no to wszystko wyjaśnione. Skoro sam George zdementował kamień spadł z serca naszego Hibberminatora. Przecież gdyby to była prawda, PG 24 by się przyznał i przeprosił :)

    Lubię to: 0