Świetny Durant, efektywny Westbrook i dobry Brooks. Thunder doprowadzili do Game 7

5
fot. Nikki Boertman / Newspix.pl
fot. Nikki Boertman / Newspix.pl

Thunder jeszcze nie wybierają się na wakacje. Znaleźli się pod ścianą, ale wczoraj wrócili do swojej koszykówki, pewnie wygrali w Memphis i w sobotę czeka nas Game 7 w Oklahomie.

Przed meczem głównym tematem stał się nagłówek w lokalnym dzienniku The Oklahoman: „Mr. Unreliable”. Przyszły MVP sezonu niepewny, zawodny? Nie można na nim polegać? Autor artykułu tłumaczył i przepraszał, że nie takie były jego intencje, a tyczy się to jedynie postawy Kevina Duranta w serii z Grizzlies. W tym pojedynku nie jest tym samym zawodnikiem, co przez całe rozgrywki, ale w momencie gdy Thunder walczyli o przetrwanie, mogli liczyć na swojego lidera. W Game 6 na pewno nie był unreliable. Zrobił co do niego należało, był najlepszym zawodnikiem na parkiecie i poprowadził swój zespół.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWolni agenci z trenerskich ławek
Następny artykułBędą mecze nr 7 w seriach Indiana-Atlanta i Clippers-Warriors

5 KOMENTARZE