Moralne zwycięstwo Joakima Noah w Waszyngtonie

4
John Raoux/Associated Press
John Raoux/Associated Press

Najlepsza obrona sezonu regularnego, ze swoim obrońcą roku na parkiecie traci w serii z Wizards średnio prawie 111 punktów na 100 posiadań. Najgorsi w lidze Utah Jazz tracili 109 punktów. W 15 minut bez Joakima Noah na parkiecie Bulls bronili już na poziomie 98 punktów na 100 posiadań (poziom top 3 ligi). Nene Hilario, czy jak zwykł nazywać go Maciek „ta p***a Nene Hilario” w bezpośrednich pojedynkach z Noah zdobył już 30 punktów, trafiając (w 14,5 minuty) 14 z 22 rzutów. To jest historia tej serii i to duża historia. Rzecz w tym, że „smutnych” historii od Bulls jest tu tak dużo, że ta jedna nie wychodzi tu jakoś specjalnie na pierwszy plan.

Bulls w 41 minut bez Kirka Hinricha na parkiecie zatrzymali Wizards na 91 punktach na 100 posiadań. W 61 minut z nim… tracili ponad 120 (miałem napisać, że jest jednym z najgorszych graczy tych playoffów, ale wtedy przypomnieli mi się Terrence Rose i Roy Hibbert – jeszcze daleka droga przed tobą Kirk). To jest stat tej serii. Kiedy D.J. Augustin jest na ławce Bulls są gorsi o prawie 24 punkty na 100 posiadań. To jest stat tej serii.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Survivors
Następny artykułFlesz: Troy Daniels uratował Rockets. Mecz Mike’a Dunleavy’ego w Waszyngtonie. Nets przetrwali comeback Raptors

4 KOMENTARZE

  1. Gortat rymuje się z masą podwójnych typu for that, a jak się uprzesz to nawet blowjob. A jak już o raperach, to Zach Randolph wygląda jak większy brat Jadakissa. Nigdy nie mogłem uciec od tego porównania, jak oglądałem Miśków.

    Lubię to: 0