Teoria spiskowa: NBA chce przegranej Raptors

14
Toronto Star
Toronto Star

Kocham teorie spiskowe. To jeden z moich ulubionych tematów na całym, wielkim, skorumpowanym i rządzonym przez Żydów świecie. Nigdy nie bawiłem się tak dobrze, jak wtedy, gdy jeden z moich przyjaciół przybiegł do mnie ze  „sprawdzoną informacją”, że właśnie znaleziono arkę przymierza, ale media to przed nami ukrywają (ludzie często przybiegają do mnie z takimi newsami, myśląc, że 5 lat archeologii sprawiło, że dbam o takie rzeczy). Mam też za sobą tysiące rozmów o tym, czy obce cywilizacje odwiedzają ziemię i kiedy tylko mogę dążę do nich, by móc zapytać: czy naprawdę w czasach, gdy każdy dzieciak ma przy sobie aparat fotograficzny, ludzie, którzy widzą UFO zapominają o tym i biegną do dziadka pożyczyć starego Druha, a potem trzęsą im się ręce?

Mówię wam, fun. 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Phil Jackson i właściciel Knicks już zdążyli się poróżnić
Następny artykułDniówka: Jeden by wszystkie opisać

14 KOMENTARZE

 1. zacząłem czytać Twoje wpisy z wycieczki po tym jak ktoś w komentarzach dał linka, było już wtedy ich z kilkanaście i poszedłem spać godzinę później niż zamierzałem, baaaaaardzo mi się podobały/podobają, moim zdaniem mógłbyś pisać lepsze książki podróżnicze niż obecni celebryci w tej dziedzinie, super, duper, hiper, extra, polecam wszystkim

  Lubię to: 0
 2. NBA chce też wygranej Wizards. Bo jeżeli Bulls bez D-Rosa odpadną później niż w pierwszej rundzie, to potencjał marketingowy wcześniej wspomnianego gracza może spaść. To oczywiście nie opłaca się lidze.
  Wiem to z pewnego źródła związanego bezpośrednio ze środowiskiem sędziowskim.

  Lubię to: 0
 3. Przemku, jak zwykle świetny wpis :) A co do ufo, nie zapominajmy że to jest niezidentyfikowany obiekt latający, i życzę Ci abyś zobaczył ufo, możesz mi wierzyć, ostatnia rzecz o której wtedy myślisz to gdzie jest mój aparat/kamera :)

  Lubię to: 0