Adam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Toronto Raptors – Brooklyn Nets

2
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Nets chcieli trafić na Raptors, a niektórzy zawodnicy Raptors chcieli trafić na Nets. Teraz czas sprawdzić, kto lepiej wiedział, czego sobie życzyć. Zapowiada się bardzo interesująca i wyrównana seria.

Mecz numer jeden o godzinie 18:30 w sobotę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (62): Tatuś nie jest Mormon(t)em
Następny artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors

2 KOMENTARZE

 1. Może przemawia prze ze mnie fan boy Brooklynu, ale dla mnie to 4-1.

  Wszystko rozbije się o doświadczenie, a raczej jego brak po stronie Dinozaurów. Dla mnie to fajna drużyna na sezon regularny i tyle. PO to inna para kaloszy, idealny czas na lekcję pokory dla młodej drużyny. Lowry tego nie pociągnie, pęknie i zobaczy że jeszcze do poziomu all-star mu trochę brakuje.
  Poza tym Nets muszą to szybko skończyć żeby Garnett i Pierce mieli siłę biegać w następnej rundzie za Miami (4-0 z Bobkami)

  4-1 dla Nets z wygraną Raptors w meczu numer 2.
  Tak to czarno widzę dla Toronto;)

  Lubię to: 0
 2. Byłem na ostatnim meczu w sezonie zasadniczym między tymi drużynami i mimo równej końcówki dało się wyczuć, że Nets mają wszystko pod kontrolą. Wydaje mi się, że Toronto będzie tylko ciekawostką PO i Nets dość szybko się z nimi rozprawią.

  Lubię to: 0