Flesz: kontrowersje w Dallas – Danny Crawford znów zrobił Mavericks, Nets nie przegrali na Brooklynie od 14 spotkań

8

Wczoraj przed snem spojrzałem jeszcze na to kto gdzie sędziuje i pamiętam, że pomyślałem tylko “O, Danny Crawford w Dallas”.

Poprzedni artykułKolejny game-winner Stephena Curry’ego przeciwko Mavs
Następny artykułW San Antonio nawet 18 zwycięstw z rzędu nie robi wrażenia

8 KOMENTARZE

1. Odnoszę wrażenie po takich meczach jak dziś, że Joe Johnson gdyby tylko chciał to byłby w top 15 a może nawet w top 10 graczy ligi.Facet ma solidny kozioł i kontrolę piłki, potrafi grać tyłem do kosza, rzucić za 3 pkt nawet z 9 metra a do tego niezły przegląd pola, który pozwala mu choćby na asysty z podwojenia.Tymczasem z wszystkich tych umiejętności korzysta raz na 5 meczy i na ogół robi wszystko żeby się nie zmęczyć.Rzuci 8 punktów w pierwszej kwarcie a potem znika na kolejne 20 minut i kończy mecz z 14 albo niszczy swój matchup w post w 2-3 kolejnych pozycjach a potem nie korzysta z tej przewagi do końca meczu.Czasem człowiek myśli, że facet wychodzi na parkiet tylko po to żeby wypełnić kontrakt.