Między Rondem a Palmą (52): Czy już po Pacers?

19

Porozmawialiśmy dziś o ciągnących się już dłuuuuugi czas kłopotach Indiany Pacers, o kolejnym mistrzostwie Stephona Marbury’ego i jego podsufitce, a także o tym czy Magic Johnson i Wilt Chamberlain sypiali z tymi samymi groupies (na raz).

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (31-03-14, odc 52) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułPlayoffs nie są w interesie Hawks
Następny artykułLarry popełnił błąd ściągając Evana Turnera?

19 KOMENTARZE

 1. Ostro Macieju, teza że Ptaszek Franciszek wyfrunie z Bankers Life Fieldhouse przed PO jest kosmiczna. Mam wrażenie, że Franciszek dla Birda jest tym, kim dla Pata jest Spo. Autorskim pomysłem.

  Lubię to: 0
 2. Powtórzę po fleszu. Teraz to do mnie dotarło i stałem się kibicem NYK. Jak oni wejdą z 8 miejsca i mam nadzieję pokonają Indianę. Będą chcieli się odkuć za słaby RS – HAHA, to zrobią przysługę Miami i do finałów Heat będą spacerować przez PO. Zajebiście to wykombinowałem/wykombinowali – Lets go Knicks!!!

  Lubię to: 0
    • True. A jak redaktor Łabedz opowiadał, że Mutombo zna kilka języków, to Szaranowicz beztrosko stwierdzał, że pewnie same narzecza.. Normalnie, łza się w oku kręci :-)

     Lubię to: 0
     • ale z drugiej strony tyle pasji, co miał Szaranowicz, to nie mieli inni. Facet onanizował się przy każdym dojściu Jordana do piłki (Jego Powietrznej Wysokości) a każdy wsad przypłacał orgazmem. Natomiast jak kogoś nie lubił, to dzisiejsi internetowi „hejterzy” przy nim wysiadali :)

      Lubię to: 0
     • Redaktor Łabędź na Kevina Love mówi „Lał aka Loł”, D-Rose myli z D-Wadem, a Rudy Gay to dla niego „rudy gaj”

      Lubię to: 0