Turniejowy zrzut: Bracia Miller w elitarnej ósemce! Kopciuszek z Dayton staje się wilkiem

6
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Sweet 16 to zawsze inny poziom. Odkąd pamiętam, nie ma lekko, nie dostaniesz tam nic w gratisie. Było tak również w czwartek, kiedy pierwsza tura Słodkiej Szesnastki ruszyła w Memphis i Anaheim, eliminując cztery, gorsze w tym dniu ekipy.

Nie obyło się bez emocji, a zabawę popsuli tylko Wisconsin Badgers, którzy rozjechali Baylor Bears.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (51): Kurcze sources
Następny artykułKogo masz w Sweet 16 w piątek? Ja mam match-up Louisville z Kentucky

6 KOMENTARZE

 1. Aaron Gordon dzi*ko!
  Rzadko ogladam NCAA, ale dzięki Panu Sebastianowi od 2 sezonow strasznie się emocjonuje czytając nawet draft rankingi i oglądając recapy.
  Mam pytanie odnośnie właśnie Gordona. Jak Pan widzi jego szansę w drafcie i komu tak naprawdę przydałby się w NBA.

  Lubię to: 0
  • Gość nie wypadnie poza Top 10, to pewne. Ma świetny Turniej i jest najlepszym graczem Arizony, który ciągnie na każdym centymetrze parkietu. Przydałby się wszędzie, poważnie. Gość zmienia oblicze zespołu, ale szykujmy się na teamy od 5 do 10 picku.

   Lubię to: 0
  • Chciałbym go zobaczyć w Suns, jakoś mi tam pasuje. Niestety szanse na to praktycznie zerowe. Szkoda, że Pelicans wygrywają, bo gdyby Sixers dostali od nich pick w okolicach 7-9 to mogliby się pokusić o Gordona, ze swoim wybrać Wigginsa i do tego z Noelem wejść na pełnej w sezon 14/15 :)

   Lubię to: 0
   • Ale wiesz że oni oddali swój przyszłoroczony pick do Bostonu i chroniony jest 1-14. Spodziewaj sie raczej kolejnego sezonu cudów w 76ers których pewnie po sezonie się przerobi na 36ers
    A poważnie to oglądałem dużo Gordona i mnie w sezonie nie przekonywał ale turniej ma rzeczywiście bardzo dobry.

    Lubię to: 0