Między Rondem a Palmą (51): Kurcze sources

5

Dziś porozmawialiśmy o tym kto w stajni trzyma czarne konie playoffów, o rywalizacji 76ers i Bucks o 30 miejsce w lidze (The Race) i o decyzjach Joela Embiida i Jabariego Parkera (jest na musku, a nie ma meldunku). Spojrzeliśmy też w szklaną kulę na to co czeka nas przez weekend i w przyszłości całkiem już nieodległej.

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (28-03-14, odc. 51) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułHeat-Pacers: Gdzie mocne kontakty stawiały opór komunikacji werbalnej
Następny artykułTurniejowy zrzut: Bracia Miller w elitarnej ósemce! Kopciuszek z Dayton staje się wilkiem

5 KOMENTARZE

 1. Jak Bucks i Sixers będą mieli taki sam bilans to będą mieli po 22,5% na pierwszy pick i jak obie wypadną z Top 3 to coin toss o 4 i 5. Tiebreaker niestety tu się nie liczy.

  Lubię to: 0
 2. Ciekawe że wszyscy jadą po Blazers a jakoś nikt się nie zastanawia po co Houston brało centra skoro rok wcześniej wzięli Sampsona z nr 1 . I zmusili Hakeema do grania na czwórce przez pierwsze lata. A co do PO to po co szukać czarnego konia skoro od ASG Spurs są 17-1 tylko 3 razy wygrali mecz mniej niż 10 pkt . Wygrali w Clippers/Blazers/Golden i Chicago. W tej chwili oni nie wygrywają tylko demolują. Byki choć mają dobrą obronę straciły 37 pkt w kwarcie. Heat praktycznie nawet nie mogli marzyć o wyrównanej walce.

  Lubię to: 0
  • masz na myśli Heat w meczu czy serii PlayOffs, pamiętaj to różnica. Heat pokonali w tamtym roku Spurs, ale w tym (nie życzę nikomu źle) chciałbym, by ktoś inny wygrał Mistrzostwo.

   Lubię to: 0