Rising Stars Challenge: Drummond ze zniszczonym MVP, Waiters i Hardaway w 1-na-1

14
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

All-Star Weekend to dla zawodników w dużej mierze czas, żeby trochę odpocząć i rozerwać się, ale też idealny moment, żeby zaprezentować się szerszej publiczności. Dlatego nie wszyscy odpuszczają i traktują swoje występy na dużym luzie, niektórym bardziej zależy i starają się, a dzięki temu my możemy oglądać ciekawsze widowisko. W meczu najmłodszych gwiazd ligi mieliśmy przede wszystkim czterech, którym zależało i którzy chcieli, żeby to był ich wieczór. Po dwóch z każdej drużyny, co w rezultacie dało nam bardzo wyrównane spotkanie. To było zupełnie co innego niż w poprzednich latach, kiedy drużyny Sir Charlesa niszczyły te kompletowane przez Shaqa. Tym razem zamiast konkursów wsadów w ostatnich minutach oglądaliśmy rzuty wolne, gdy zespół Webbera próbował dogonić ekipę Hilla.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKorwin-Mikke NBA: Walka z niesprawiedliwością systemu
Następny artykułRaport: Ersan Ilyasova poprosił o transfer

14 KOMENTARZE

  1. Kurcze, brakuje mi tych strojów klubowych w Meczu Gwiazd. Te obcisłe pidżamy, w których zagrają w niedzielę to jakaś parodia. Mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócą – do dziś mam plakaty z meczów gwiazd sprzed kilkunastu lat i super się to prezentuje.

    Lubię to: 0