Raport: Ersan Ilyasova poprosił o transfer

2
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Milwaukee Bucks zostali najgorszą drużyną pierwszej, przed-AllStarowej części sezonu. Wygrali tylko 9 z 53 spotkań i zdecydowanie wyprzedzają wszystkie drużyny, które od offseason przygotowywały się do tankowania. Są na najlepszej drodze, żeby zgarnąć największą pulę piłeczek w loterii, tym bardziej, że dopiero co dowiedzieli się, że ponownie na dłuższy okres stracili Larry’ego Sandersa. Wcześniej grali bez niego już dwa miesiące, kiedy leczył kontuzję kciuka, teraz będzie pauzował przez około sześć tygodni po operacji kości prawego oczodołu. W ten sposób tylko ułatwia im walkę w tej odwróconej tabeli i Bucks drugą część rozgrywek spędzą myśląc już wyłącznie o przyszłości. Zanim jednak skoncentrują się na drafcie, przed nimi jeszcze ważne decyzje przed trade deadline.

Sanders często pojawiał się w plotkach transferowych, ale jego wymiana jest trudna do przeprowadzenia, a w obecnej sytuacji – gdy jest kontuzjowany, można chyba już tym zapomnieć (przynajmniej na razie). Teraz na pierwszy plan jako główny kandydat do transferu wysuwa się Ersan Ilyasova, który jest sfrustrowany sytuacją drużyny i według źródeł lokalnego Racine Journal-Times, sam poprosił o wymianę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRising Stars Challenge: Drummond ze zniszczonym MVP, Waiters i Hardaway w 1-na-1
Następny artykułGdzie umieścić moneyballs, czyli plan gry w konkursie trójek

2 KOMENTARZE