Między Rondem a Palmą (odc 23)

3

Nate Wolters i JJ Redick, jak się okazuje, potrafią poróżnić ludzi.

Porozmawialiśmy blisko 10 minut o przeciętności i przyszłości Milwaukee Bucks, o tym co działo się w nocy, co dziś. A także o tym jaka burza transferów nadciąga przy okazji trade-deadline.

DOWNLOAD

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Triple F*** You Joakima Noaha, Wizards powyżej 0.500, Cavaliers opadają dalej
Następny artykułSixers szukają chętnych na Evana Turnera, Bobcats są zainteresowani

3 KOMENTARZE

 1. Panie Maćku
  Czy BOS mogą coś jeszcze wymieniać z LAC w tym sezonie? czy ex komisarz nie miał czegoś przeciwko? Czy jest możliwa taka wymiana jeśli będzie udział trzeciej drużyny?

  Lubię to: 0
 2. z tego co wiem nie było żadnego zakazu, który rozpościerałby się na cały sezon. Pewnie musiałby być to rozsądny deal, ale już to chyba kiedyś przerobiliśmy, że Clippers nie bardzo mieliby kogo oddać w bezpośredniej wymianie, aby kontrakty się zgadzały

  Lubię to: 0
 3. Zupełnie nie widzę szału zakupowego przy okazji trade deadline. Teamy, które coś chciały zrobić (Deng, Gay, Bynum(?)) już to załatwiły. Nikt nie odda wysokiego picku za mniej niż All Stara. Jakiś plankton pewnie się przeniesie, ale czuję, że zeszłoroczny trade JJ Redick’a będziemy wspominać z rozrzewnieniem.

  Lubię to: 0