Między Rondem a Palmą (odc 22): Kyrie chce odejść z Cleveland?

7

Dziś nie rozwodziliśmy się jakoś przesadnie na temat tego kogo zabrakło wśród rezerwowych do ASG, bo Chad Ford z ESPN zrobił burzę w Cleveland pisząc, że Kyrie Irving mówi swoim ludziom o tym, że chce odejść. A że Cavaliers mają kłopoty z dobrą grą w koszykówkę i akurat grali z Knicks zNYKającego – wskoczyliśmy na ten temat.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: I-Was-Mad mecz Dragica w Indianie, Cavaliers na dnie
Następny artykułDobrze, że John Wooden tego nie widzi

7 KOMENTARZE

  1. Sorry że tak offtopic ale chciałem się jeszcze odnieść do poprzedniego “Między rondem a palmą”
    Maćku wspominałeś coś o konflikcie sądowym między Brooklyn Nets, a Jay Z. Trochę mnie to zaciekawiło, więc poszperałem i to nie jest tak że to nie jest sprawa sądowa między klubem a raperem, a między Jay a jakimś innym kolesiem który twierdzi że wymyślił nazwę Brooklyn Nets 10 czy ileś lat temu, zanim przeniesiono ich z New Jersey i teraz chce na tym zarobić pół miliarda zielonych?
    Więc scenariusz Durant latem 2016 na Brooklynie nadal bardzo możliwy, tym bardziej że chyba Nets schodzą wtedy ze wszystkich możliwych kontraktów (w tym Lopez, JJ i D-Will)

    Lubię to: 0
  2. Dziura w NBA na początku XXI wieku u większości wynika z braku dostępności meczów w TV i wtedy jeszcze słabo rozwiniętego internetu. Mecze były tylko w kodowanych TV jak Wizja i Canal+ i mało kto je miał. DSF, TVN się skończyły a o League Passie nawet nie marzyliśmy. Wraz z rozwojem internetu gdzieś po 2006 zaczęły się pojawiać kiepskiej jakości streamy z chińskich kanałów TV. Dopiero od 3 lat tak na prawdę mamy możliwość cieszyć się całym dobrodziejstwem jakie oferuje ILP. Za to na pożegnanie należą się wielkie podziękowania dla odchodzącego papy Sterna.

    Lubię to: 0