Poznaliśmy rezerwowych na Mecz Gwiazd 2014

18
fot. oregonlive.com
fot. oregonlive.com

Wybierając wczoraj swoich rezerwowych do Meczu Gwiazd mieliśmy trochę wątpliwości czy Dwight Howard powinien się wśród nich znaleźć, ale ostatecznie Houston Rockets będą mieli dwóch graczy podczas All-Star Game 2014, który rozegrany zostanie 16 lutego w Nowym Orleanie. Podobnie Portland Trail Blazers, Indiana Pacers i Los Angeles Clipers.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKwiatkowski vs Szczepański: Wybraliśmy rezerwowych do All-Star Game
Następny artykułFlesz: I-Was-Mad mecz Dragica w Indianie, Cavaliers na dnie

18 KOMENTARZE

 1. Zgadzam się Davis powinien być przecież mecz jest w jego Nowym Orleanie.
  Kto ma ma taką fantazję że wybrał JJ? Szok!! Przy całym szcunku do niego ale Noah nie gra jak all star. Big AL powinien grać za niego. Reszta wyborów jest mniej kontrowersyjna.

  Lubię to: 0
  • Bulls są na 5 miejscu konferencji wschodniej Charlotte na 8.
   Przy całym szacunku dla Ala, Noaha jest sercem i duszą 5 zespołu wschodu a z braku Denga tym bardziej musiał znaleźć się w All-Star.
   Big Al za Bosha!

   Lubię to: 0
 2. Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Heat ma 3 zawodników a IND 2?
  Rozumiem, że Bosh rzuca 2 trójki na mecz na skuteczności 37%. Super.
  Ale jest (drugą?)trzecią opcją 4. zespołu NBA. Kiedy OKC ma jednego All-Stara(tak wiem kontuzje) SAS jednego(?!) a IND dwóch….

  P.S. Czy Big Al jest gorszym zawodnikiem niż Krzysiu?

  Lubię to: 0
  • Podsumowujac dlaczego Hibbert jest w All-star jak gosc nie umie rzucic 10 pkt????? Druga spraw to jest mecz Allstar a nie spotkanie zawodnikow z druzyn z najlepszym bilansem paru osobom pomieszalo sie w deklach!!!!!!

   Lubię to: 0
 3. Wybór Johnsona jest zaskakujący tylko dla samego autora. W ogóle śmiesznie się czyta Twoje akapity, Maćku Kwiatkowski, dotyczące Brooklynu. Nielubienie Netsów aż bije po oczach.

  Lubię to: 0
 4. Tony Parker chętnie ustąpiłby miejsca Lowry’emu gdyby tylko to była ta sama konferencja. Przyznał, że jedyne co potrzebuje obecnie to odpoczynek. Timmy sobie za to odpali konsolę u siebie w mieszkaniu. Good for him.

  Lubię to: 0