Rekordowy mecz Carmelo Anthony’ego, 62 punkty

9
fot. AL Photo
fot. AL Photo

Kibice Knicks w tym sezonie nie mają wielu powodów do zadowolenia, nie mają też okazji obejrzeć wielu zwycięstw w Madison Square Garden, ponieważ ich drużyna ma jeden z najgorszych bilansów w całej lidze na własnym parkiecie. Knicks dopiero co zanotowali serię 5 kolejnych porażek, w tym trzech w MSG, a jedną z nich był ten fatalny występ w derbach Nowego Jorku.  W środę przegrali z tankującymi Sixers i do tego jeszcze lot Andrei Bargnaniego nad rywalami zakończył się kontuzją łokcia, która wyeliminowała go z gry na czas nieokreślony. Od początku rozgrywek mają dużo problemów zdrowotnych, a teraz zostali bez trójki podkoszowych – Bargnani, Stoudemire i Martin.

Ale wczoraj kibice zgromadzeni w MSG mogli zapomnieć o tych wszystkich kłopotach, o tym rozczarowującym sezonie i skupić się na podziwianiu popisu strzeleckiego w wykonaniu Carmelo Anthony’ego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMagic z Westwood – nie lekceważmy Kyle’a Andersona
Następny artykułEric Gordon zakończył game-winnerem swój słaby występ w Detroit

9 KOMENTARZE

  1. Taka okazja może się już nie powtórzyć, więc dobrze, że dali mu pobić rekord ;) Mając na uwadze jaki sezon mają Knicks, przy próbie zdobycia 64 punktu złamałby ręke albo coś.

    Lubię to: 0