5-na-5: Nasze piątki Zachodu do All-Star Game

6
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Dziś w nocy poznamy wyniki głosowania na pierwsze piątki do Meczu Gwiazd. Na początku tygodnia przedstawiliśmy swoją wersje lineupów z Konferencji Wschodniej, dziś czas na Zachód.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWspółczesna magia one-on-one cz. 2
Następny artykułPoznaliśmy wyniki głosowania do Meczu Gwiazd

6 KOMENTARZE

 1. Brak dniówki, brak flashów, Panowie no jednak kupując abonament obserwowałem Was i nie zdarzało się tak często, żeby były braki. Jak na złość od kiedy kupiłem to mam wrażenie, że piszecie dużo mniej.. może to tylko takie wrażenie.

  Ale na pewno Maciek zdecydowanie za mało pisze, nie wypada aby Michał pisał najwięcej, skoro nie jest „twarzą” tej strony.

  Lubię to: 0
  • Uwielbiam czytać tekst Pana Maćka, ale zawsze irytuje mnie w nim jeden szczegół – próbuje za często mieć zbyt oryginalne odpowiedzi. Dobrze, Dirk ma bardzo dobry (niedoceniany) sezon, ale nie przesadzajmy, że można go postawić ponad Lovem, Altridgem i Griffinem. To już w ogóle bądźmy hiper oryginalni i na PG Isiaha Thomas, SG Wes Matthews, frontcourt: Boogie, Channing Frye, Anthony Davis.

   Lubię to: 0
   • A mnie właśnie nie. Po co czytać coś co już samemu się wie ???
    Maciek nie wyciąga tych kandydatów z …. kieszeni, ale motywuje każdą odpowiedź. Facet ma ogromną wiedzę i grzebie w zaawansowanych statystykach, które pokazują dużo więcej niż „eye-test”.

    poza tym, jedynym wyborem kontrowersyjnym w tym artykule jest wybór Parsonsa

    Lubię to: 0