W poszukiwaniu dobrego picku: Cleveland Cavaliers

7
fot. The Associated Press

Od rana Cleveland Cavaliers są na tapecie koszykarskiego światka, ponieważ w końcu pozbyli Andrew Bynuma, tak jak planowali. W zasadzie pozbyli się jego kontraktu, wymieniając go do Chicago Bulls za Loula Denga.

Po tym ruchu pojawiły się spekulacje, że Cavs mogą wrócić do walki o Playoffs, gdzie teoretycznie miejsce mogą zwolnić im Bulls, którzy być może zdecydują się tankować, a po amnestii Boozera (i zwolnieniu Bynuma) będą mieć sporo miejsca w salary, aby podpisać w opcji maksimum jakąś gwiazdę. W tym przypadku już krążą plotki o Carmelo Anthonym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPau Gasol, czyli stały obiekt plotek transferowych
Następny artykułDobre czasy w Ohio…

7 KOMENTARZE

  1. Gdyby Cavs zamiast Bennetta wybrali Noela, dziś byśmy obgryzali paznokcie myśląc jak mocni mogliby być w przyszłym sezonie. Irving/Waiters/Deng/Thompson/Noel i na ławce Jack/ktoś z draftu i ktoś z wymiany za Varerere. I jeszcze trochę wolnej kasy na 1,2 free agents. Eh.

    Lubię to: 0