Playbook: sprawdzone chwyty Popovicha

2
AP / grafika własna

Tim Duncan przyzwyczaił nas do gry na najwyższym poziomie. Jego statystyki Per 36 Minutes są niesamowite. Produkcja TD w sezonie 2002/03, gdy zdobywał swoją drugą nagrodę MVP, praktycznie nie różni się od tego, co robił w zeszłym sezonie, w wieku 36 lat. The Big Fundamental to najlepszy wysoki skrzydłowy w dziejach NBA. Kropka.

Dopiero początek obecnych rozgrywek nastręczył nam wątpliwości, co do przyszłości Duncana. Tim wydaje się jednak wracać na właściwe tory, bo w trzech ostatnich meczach notuje średnio 20.6 punktów (63% z gry), 12.6 zbiórek i  2 bloki na mecz. Wczoraj został najstarszym zawodnikiem w historii NBA z linijką 20-20 i przypieczętował to game-winnerem. Zwycięski rzut padł po akcji, którą bardzo dobrze znamy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrime-time Arrona Afflalo
Następny artykułW szatni z Mattem Barnesem: Wszystkie wcielenia Michaela Jordana

2 KOMENTARZE