Chris Bosh wygrał mecz rzutami zza łuku

3
fot. NBA League Pass

Chris Bosh miał za sobą trzy bardzo słabe występy, w których łącznie uzbierał 17 punktów trafiając ledwie 29.2% z gry. W poprzednim meczu w Toronto miał więcej fauli (6) niż punktów (4) i w miejscu w którym zaczynał swoją karierę, do trzech przedłużył serię spotkań z dorobkiem niższym od 10 punktów. Zdarzyło mu się to po raz pierwszy od czasu debiutanckiego sezonu. Teraz Heat wrócili do Miami i wczoraj wreszcie Chris się przełamał. Nie tylko, że jego rzuty zaczęły wpadać, ale zrobił się gorący w kluczowym momencie. Przez pierwsze trzy kwarty nie imponował, ale już sam finisz należał do niego i został bohaterem spotkania z Bobcats.

Heat po bardzo kiepskiej trzeciej kwarcie, czwartą rozpoczynali mając 12 punktów straty. Jeszcze na 4 minuty przed końcem przegrywali siedmioma, ale wtedy rozstrzelał się Bosh, zdobywając 13 kolejnych punktów dla gospodarzy (22 w całym meczu). Przede wszystkim, w przeciągu 79 sekund, miał trzy z rzędu celne trójki na wprost kosza. Bobcats zostawiali go na dystansie i nie zmieniło się to ani po pierwszym trafieniu, ani też po drugim, a nawet i po trzecim, bo Chris próbował jeszcze po raz czwarty, ale tym razem nieskutecznie. Jednak trzy trójki w zupełności wystarczyły Heat.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAnthony Davis złamał rękę
Następny artykułO faulach w akcji rzutowej i innych decyzjach sędziowskich w meczu Pacers-Clippers

3 KOMENTARZE