Ławka Thunder świetnie zdała test w starciu ze Spurs

3
fot. NBA League Pass

Pojedynek na szczycie Konferencji Zachodniej pomiędzy Spurs i Thunder nie był pięknym meczem. Gwiazdy obu drużyn nie błyszczały jak zwykle, ale to dało szansę obu ekipom sprawdzenia głębi swoich składów. I w tym niezwykle ważnym spotkaniu, który może być pierwszą odsłoną zapowiedzi czekającego nas Finału Zachodu, młodzi zawodnicy z ławki Thunder pokazali na co ich stać. Od początku sezonu spisują się bardzo dobrze, a to był pierwszy prawdziwy test ich wartości i zdali go wyśmienicie.

Kevin Durant i Russell Westbrook przeważnie dominują w ataku, zdobywając co najmniej połowę punktów swojej drużyny. Wczoraj jednak mieli ich razem tylko 30, co jest jedną z najniższych zdobyczy tego duet w wygranym meczu. Wygranym, ponieważ mogli liczyć na wsparcie Reggie’ego Jacksona i Jeremy’ego Lamba. Zdobyli oni pierwsze 13 punktów drugiej kwarty, później trzecią dwoma trafieniami zakończył Lamb, a czwartą już zupełnie zdominował Jackson.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Miami w Cleveland, Spurs w OKC
Następny artykuł“Oops, rozlało się!” czyli jak Kidd próbuje wyrwać parę sekund na rozrysowanie ostatniej akcji

3 KOMENTARZE

  1. A ja mam taką propozycję dla 6G – zanim opublikujecie wpis dajcie go do korekty przeczytać komuś innemu bo macie w tekstach kupę literówek i poprzestawiane wyrazy. To bije po oczach i nie świadczy dobrze o profesjonalizmie portalu.

    0