W poszukiwaniu dobrego picku: Atlanta Hawks

8
fot. The Associated Press

To chyba taka moda na dodawanie cyklów, rubryk, czegokolwiek związanego z dobrym basketem na 6G. Przemek świetnie wpasował się z Mattem Barnsem, zaś Adam zaatakował airballem spod kosza.

Ja z kolei tu tylko sprzątam, ale zdecydowałem się na zrealizowanie pomysłu z zeszłego sezonu, na który wpadłem trochę za późno. Przed Draftem 2013 robiliśmy przymiarki na Wschodzie i Zachodzie, ale myślę, że fani każdej z ekip NBA powinni mieć coś swojego przed Draftem 2014.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGrizzlies wracają do swojej koszykówki
Następny artykułDniówka: Czy strategia Miami jest OK? Rozmowy na linii Minnesota-Sacramento

8 KOMENTARZE

    • Patrzymy na Celtics, którzy oprócz picku Nets (za trade Garnetta i PP) mają także swój niezależny pick. Tylko wszystko będzie zależeć od bilansu Nets bo załóżmy, że swój pick Celtics poświęcą na tankowanie, a Nets się zbiorą i awansują do PO. Tak czy owak – Hawks mogą wymienić się z Celtics za pick od Nets, który może być mało korzystny dla ATL, bo np. Nets skończą sezon na wyższej pozycji w PO itd.

      Lubię to: 0
  1. Fajnie Seba, że tak aktywnie wkraczasz z NCAA na 6g + pnż. Dla kogoś takiego jak ja to nie ocenione źródło informacji. Totalnie nie interesuję się tą ligą, przez co przy okazji draftu praktycznie pierwszy raz na oczy widzę nazwiska. Tym razem w końcu może być inaczej.

    Lubię to: 0