Hetman: Potrzeby przed Draftem – dolna półka Zachodu

4
fot. The Associated Press

Wczorajsza, jakże gorąca noc w NBA mniej więcej odsłoniła nam kulisy na Zachodzie. Całkiem niedawno Maciek starał się typować, które teamy z Konferencji Zachodniej mają szanse na Playoffy. Dzisiaj w tej grupie raczej nie będzie już Dallas Mavericks, a nadal o ósme miejsce mogą walczyć Lakers, Blazers, Rockets i Jazz. Ci ostatni mają ciężki terminarz do końca sezonu regularnego, dlatego na tapetę wezmę sześć ostatnich ekip Western Conference.

Zamieszanie z pickami, stare transfery włączające wybory w Drafcie. Dochodzi loteria, której wyniki poznamy w maju. Jednak mimo wszystko damy radę, więc poszperajmy w worku i zobaczmy. Kogo będą szukać zespoły z dolnej półki?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: NBA w najlepszym wydaniu
Następny artykułDniówka: Jak Houston, Utah i Lakers będą walczyć o dwa miejsca w playoffach

4 KOMENTARZE

  1. „Zastrzeżony pick od Lakers – w Top 14” Oznacza to, że jeśli ten pick znajdzie się na miejscach 1-14 w Drafcie to jest Lakersów? I co oznacza, że pick jest zastrzeżony w pierwszej rundzie?

    Lubię to: 0
  2. Jeżeli Lakers nie awansują do Playoffs, to tak. Wtedy wezmą udział w loterii. A co do picku zastrzeżonego w pierwszej rundzie – dla mnie to też nie ma większego sensu, ale są ograniczenia związane z lepszym i gorszym bilansem teamów. Nie do końca to pojmuję, ale starałem się to przekazać jak najjaśniej.

    Lubię to: 0