Dniówka: rozpoznanie pozycji przed playoffami – Zachód

3
fot. George Bridges / newspix.pl

Możemy faktycznie dyskutować czy był to najgorszy trade-deadline w historii NBA, ale wiemy, że nie naruszył on hierarchi sił w obu konferencjach. Faworyci pozostali faworytami, kontenderzy – kontenderami. Wygląda też powoli na to, że największy ruch w tym okienku, czyli oddanie przez Memphis Grizzlies Rudy’ego Gay’a, też nie zachwiało statusem Grizzlies.

Zanim weźmiemy pod lupę ostatnią, czyli trzecią część sezonu dla 11 drużyn Zachodu, które już myślą lub mogą jeszcze myśleć o playoffach, zobaczmy jak trzy z dziesięciu dokonanych wczoraj wymian wpłynęły na teamy ze Wschodu:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Miami – San Antonio, czas …start
Następny artykułKto, gdzie i dlaczego: 10 transferów przed trade deadline

3 KOMENTARZE

  1. “Spurs mogą już wtedy grać rezerwowym składem, chyba że zagrają wyjściowym, aby ominąć Lakers w I rundzie. To nie w stylu Gregga Popovicha, ale David Stern może karać kluby w końcówce sezonu, nigdy nie wiadomo.”

    ahahaha, świetnie napisane haha

    0