Omer Asik żąda wymiany (podobno)

10
Bill Baptist/Getty Images

No to mamy naszą pierwszą małą dramę. Drama ma 7 stóp i nie chce przesiadywać na ławce rezerwowych. Ma też 7 stóp wzrostu, 16 milionów dolarów zarobków w ciągu następnych dwóch lat, 20% wszystkich zbiórek, gdy jest na boisku, turecki paszport i nazwisko, które już od godziny nie chce współpracować przy wymyśleniu nazwy równie chwytliwej co MeloDrama lub Dwightmare (mASIKcre to mój najlepszy pomysł – ukrzyżujcie mnie). UPDATE: Soap Omera (Omera mydlana) – copyright by Kosma Zatorski.

Wiedzieliśmy, że to nastąpi? No przecież, że wiedzieliśmy. Omer Asik stracił miejsce w pierwszej piątce Houston Rockets, po czym w meczach z 76ers i Knicks pojawił się na parkiecie łącznie przez 4 minuty. Oczywiście z miejsca huknęła wiadomość, że Turek żąda wymiany. Potwierdzają ją źródła zbliżone do klubu, ale możecie być pewni, że “źródła” te nie kwapiły się same, by opowiadać o tym prasie. Śmiem twierdzić, że zainteresowani dziennikarze mieli gotowe tytuły jeszcze zanim potwierdzili jej u źródeł.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNieco zachwiany obraz ligi
Następny artykułJoe trafił game-winnera, Deron znowu kontuzjowany

10 KOMENTARZE

 1. Trade z Bostonem, byłbym dobry dla obu ekip:
  Do Houston: Lee i Bass
  Lee już grał dla McHale’a i jeżeli dobrze pamiętam, McHale był niezadowolony, że Lee opuszcza Houston. Bass grał z Howardem w Orlando, jest 4, która potrafi rzucać z półdystansu, realne wzmocnienia dla Rakiet.

  Do Bostonu: Asik
  tam się przyda zbierający center, w dodatku pozbędą się konktraktu Lee, a Asikem, mogą dalej w przyszłości handlować.

  0