Lakers pokonali nową drużynę Dwighta Howarda

8
fot. George Bridges / Newspix.pl

Dwight Howard miał już okazję zagrać w tym sezonie w Los Angeles, został wybuczany w Staples Center, ale to było w meczu przeciwko Clippers. Dopiero wczoraj po raz pierwszy zmierzył się ze swoimi byłymi kolegami z Lakers, którzy przyjechali w odwiedziny do jego nowego domu w Toyota Center.

Niestety nie doczekaliśmy się pojedynku Kobe’go Bryanta z Dwightm. Nie mieliśmy okazji zobaczyć Kobe’go, który nie tylko chciałby pokazać swojemu byłemu koledze, że popełnił błąd opuszczając LA, ale przede wszystkim, że popełnił ogromny błąd oczekując, że Lakers oddadzą mu drużynę, koszem Bryanta. To starcie miałoby mnóstwo podtekstów i byłoby bardzo interesujące, ale musimy jeszcze na to poczekać (przed nami jeszcze trzy mecze pomiędzy tymi drużynami). Póki co, to był mecz Howarda z byłą drużyną, co w mediach było przedstawiane jako wielki pojedynek, ale Dwight od początku starał się studzić tę atmosferę i upierał się, że to spotkanie dla niego nie różni się niczym od pozostałych.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułZdrowy Wade poprowadził Heat, LeBron ma problemy z plecami
Następny artykułPaul George otwiera nowy rozdział

8 KOMENTARZE

  1. Lakers są fajną drużyną w tym sezonie(bez Bryanta).Mogą wygrać z każdym ale też z każdym przegrać,za dużo zawodników nierównych ale jako tako to wygląda.Czyżby playoffy w zasięgu ?Raczej napewno nie 12 miejsce jak to ESPN wróżył.

    btw wiecie co z Shawnem Williamsem ? Gra słabo to fakt ale ostanio z Dallas tylko 5 minut,dzisiaj wcale.Kontuzja czy po prostu trener go posadził na końcu ławki ?

    0