Eric Bledsoe wygrał mecz dla Suns

0

Eric Bledsoe i Gordon Hayward nie dostali od swoich drużyn przedłużenia debiutanckich kontraktów i teraz mają cały sezon, aby udowodnić, że są warci dużych, może nawet maksymalnych pieniędzy. Wczoraj obaj stanęli naprzeciwko siebie w US Airways Center i w ostatnich sekundach to oni decydowali o wyniku tego spotkania.

Najpierw Hayward na 22.5 sekund przed końcem trafił za trzy doprowadzając do remisu po 84. Potem przyszedł czas na odpowiedź Bledsoe. Miał 16.8 sekund na rozegranie decydującej akcji, która miała zapewnić Suns zwycięstwo. Został wyizolowany mając Haywarda przeciwko sobie. Spokojnie wyczekał aż czas będzie zbliżał się do końca, doszedł do łuku, wykorzystał, że lider Jazz zostawił mu sporo miejsca i rzucił mu sprzed nosa game-winnera.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMała rewolucja – NBA daje nam “nowe statystyki”
Następny artykułEx-Celtowie przenieśli rywalizację z Heat na Brooklyn