5-na-5: Small Forwards – najlepsi, przeceniani i niedoceniani

10
fot. Song Qiong / newspix.pl

5-na-5: Rozgrywający

5-na-5: Rzucający obrońcy

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBlake Griffin ogłosił „Koniec Lob City”
Następny artykułDniówka: Derrick Rose wraca, my powoli też

10 KOMENTARZE

 1. Z Batumem to jest trochę tricky, bo w zeszłym sezonie to było dwóch różnych graczy – z przed i z czasu kontuzji, z którą grał mniej więcej od połowy sezonu. Faktem jednak jest, że urazy meczą go zbyt często. Nie przesadzałbym jednak, że gracz, który pierwszy od x lat zanotował w lidze „5 by 5” jest przereklamowany.

  Lubię to: 0
 2. Odnośnie ostatniego pytania

  Myślicie że 27 letni George, bestia w obronie i pewnie do tej pory bestia w ataku nie będzie za pięć lepszym graczem od już 30 letniego strzelca Duranta? Lebron też ciągle może być w stawce, ale jednak 33-34 lata to juz sporo.

  Lubię to: 0
  • Durant to już nie tylko strzelec… A z tym Georgem zobaczymy.. Jakoś jestem sceptyczny, że będzie AŻ tak dobry.. A przeceniani – cóż, Człowiek Mało jest nie do pobicia. To falowanie tłuszczu prży wchodzeniu w dwutakt, bezcenne.. A jak sobie przypomnę ten mecz, gdy mieli że Smithem bodaj jedną asystę przy 40 ponad rzutach.. Ot, wszechstronność

   Lubię to: 0
   • Falowanie tłuszczu trzeba koniecznie wpisać do słownika :D Też za Melo nie przepadam, ale przez ten cholerny quick release jest momentami nie do zatrzymania. Życzę mu po cichu czegoś więcej niż kilku hajlajtów w misiącu. Still, overrated.

    A jak George poprawi FG o te 5-6% to wszyscy się skapną, że to hybryda KD i Jamesa. A to już będzie mroczne i historia NBA może mieć kilkuletni rozdział pod jego nazwiskiem.

    Lubię to: 0