Milwaukee musi uważać na Silvera

0
fot. Associated Press

Siła sugestii Davida Sterna jest niepodważalna. Komisarz ligi do tego stopnia dał się poznać właścicielom ekip i zawodnikom, że jedno konkretnie sformułowane zdanie wystarczy, aby  zapoczątkować dyskusję i szereg zmian nad kwestią, której dotknął. Adam Silver choć przejmie jego spuściznę, będzie potrzebował bardzo dużo cierpliwości, zanim jego intencje zaczną być równie czytelne.

Ostatnio Silver gościł w Wisconsin, gdzie załatwiał sprawy biznesowe poprzez prezentowanie swojego wizerunku na różnego rodzaju spotkaniach, konferencjach etc. Nie tylko on starał się zaimponować lokalnemu koszykarskiemu środowisku, lecz także ono jemu, dlatego na otwartej scenie wszystko odbyło się w bardzo oficjalnych warunkach z nadmierną ilością wypowiedzi typu „ble, ble, ble”. Mimo to podczas wizyty, kolejny komisarz NBA pozwolił sobie na kilka wyraźnych sugestii, które Herb Kohl – właściciel Bucks, powinien wziąć do serca, jeżeli chce żyć z ligą dobrze przez kilkanaście kolejnych sezonów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEuroBasket 2013, dzień 15: finał dla Tony’ego Parkera, Hiszpania pokonana
Następny artykułEuroBasket 2013, dzień 16: Serbia jedzie na MŚ, Włosi nie. Znamy 20 z 24 drużyn