Chris Paul został prezydentem Związku Zawodników

0
fot. Louis Lopez / Newspix.pl

W Las Vegas odbyło się spotkanie National Basketball Players Association, podczas którego reprezentanci zawodników z każdej drużyny wybrali nowego prezydenta Związku. Został nim Chris Paul, co jest sporym zaskoczeniem, ponieważ wcześniej nie było żadnych informacji, że rozważa on objęcie tego stanowiska. Jeszcze na początku miesiąca głośno było o tym, że LeBron James poważnie zastanawiał się nad wysunięciem swojej kandydatury. Ostatecznie jednak zrezygnował, uznając, że w tym momencie kariery nie ma wystarczająco czasu, aby dokładać sobie nowe obowiązki. Dodał jednak, że będzie interesował się sprawami Związku i teraz kiedy jego dobry kolega został prezydentem, można oczekiwać, że tym bardziej będzie go wspierał.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że ponownie dowodzenie w Związku przejmie zawodnik, który nie jest gwiazdą ligi i na kilka godzin przed głosowaniem pojawiło się kilka doniesień, że najpoważniejszym kandydatem jest Roger Mason. Ostatecznie jednak nie miał szans z Paulem, zwłaszcza, że Mason nadal jest bez klubu i nie wiadomo jeszcze czy w nadchodzącym sezonie pozostanie w gronie zawodników NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułIvan Johnson daje NBA dwa tygodnie…
Następny artykułCiężkie życie Ricka Carlisle’a