Ivan Johnson daje NBA dwa tygodnie…

4
fot. Darrell Walker/Icon SMI / Newspix.pl

Ivan Johnson jest silnym skrzydłowym, który nigdy nie został wybrany w drafcie i po opuszczeniu uczelni Oregon musiał dla siebie szukać miejsca do gry poza NBA. Znalazł je w Korei Południowej gdzie spędził dwa sezony. Jego kariera w lidze koreańskiej zakończyła się, kiedy po ostatnim, przegranym przez jego drużynę, meczu serii o mistrzostwo pokazał środkowy palec jednemu z sędziów. Został za to ukarany dożywotnim zawieszeniem. Wcześniej w trakcie sezonu podobno kilka razy był już karany finansowo za podobne gesty w stronę rywali.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJeremy Lin musiał na nowo odnaleźć siebie
Następny artykułChris Paul został prezydentem Związku Zawodników

4 KOMENTARZE

  1. chłop uważa sie, wcale nie tak niesłusznie na kogos kto zasługuje na ligę. walczy, robi swoje, lepiej niz ćwierć tej ligi. A że ma charakter… no cóż. zalezy kto za co chce płacić. Ja bym płacił za charakter zamiast za talent.

    Lubię to: 0