Pistons są zainteresowani Rondo, ale nie oddadzą Drummonda

6
fot. Kirthmon F. Dozier / Newspix.pl

W czerwcu 2009 roku Detroit Pistons odrzucili pomysł sprowadzenia Rajona Rondo w dealu z udziałem Ray’a Allena, Richarda Hamiltona, Rodney’a Stuckey’a i Tayshauna Prince’a. Wg Adriana Wojnarowskiego, który wówczas pisał o tej zaskakującej propozycji, te dyskusje nie przebiegały na linii Ainge-Dumars, ale była to propozycja wysunięta przez asystentów GM’a Celtics do asystentów GM’a Pistons.

Rondo był wtedy świeżo po 14 meczach playoffów, w których zaliczał praktycznie triple-double 16.9 punktów, 9.8 asyst i 9.7 zbiórek. Tamta propozycja Celtics wyglądała tylko niewiele mniej szokująco wtedy, co dziś.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWorld Peace jest wolnym agentem, wybierze Nowy Jork?
Następny artykułNikt poza Wolves nie chce Pekovica?

6 KOMENTARZE

  1. “Detroit nie może zaoferować wyboru w drafcie z powodu wymiany Bena Gordona, w której Bobcats pozyskali możliwość wybrania w jednym z czterech kolejnych draftów” – ta możliwość jest jakoś zastrzeżona w top 3, top 10?, bo jak nie, to Bobcats mają super prezent od Dumarsa za darmo praktycznie :)
    P.S. gdzie mógłbym znaleźć sytuację z pickami drużyn NBA?

    0
  2. Dlaczego C’s nie mogą zostawic Rondo i budować dokoła drużynę? W tankowaniu sam rondo aż tak nie będzie przeszkadzał, każdy wie że on bardziej asystuje, więc jak będzie miał gimnazjum na około to i tak tankowanie skończy się sukcesem. A za 2-3 lata wyciągnięte młodziki dorosną i bedzie miał komu podawać. Come on, RR..

    0