Hakeem Olajuwon dołączy do sztabu szkoleniowego Rockets

5
fot. youtube

W sobotę w Houston miała miejsce powitalna konferencja prasowa zorganizowana przez Rockets dla swojej nowej gwiazdy. Rockets stanęli na wysokości zadania. Aby Dwight Howard nie pomyślał sobie, że trafia tylko do kindergarten i uploadowa, sprowadzili na sobotnie popołudnie do Toyota Center Hakeema Olajuwona z Jordanii, Elvina Hayesa z USA, Ralpha Sampsona z drogi do Polski i Yao Minga z Chin.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Garnett będzie grał z nr 2 na cześć Malika Sealy’ego
Następny artykułWorld Peace jest wolnym agentem, wybierze Nowy Jork?

5 KOMENTARZE

  1. Nie wiem na ile istotne to było, może coś w rodzaju wisienki na torcie, ale jestem pewny, że szkolenie u Olajuwon’a na stałyh (w miarę) warunkach – było dobrym zagraniem do ściągnięcia DH. To wartość dodana której w LAL nie ma. No chyba, że “szkoliłby” go Kobe…

    Lubię to: 0
    • Gortat był na szkoleniu u Hakeema w przeriwe wakacyjnej 2011 i wraz z początkiem sezonu 2011/2012 było widać nowe zagrania[dopatrzyłem się dwóch] i ruchy w repertuarze MG.

      Lubię to: 0