Jarrett Jack wzmocni Cavs

10
fot. The Associated Press

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem okresu transferowego, Jarrett Jack spotkał się z przedstawicielami Golden State Warriors, którzy zapewnili go, że podpisanie z nim nowego kontraktu jest dla nich priorytetem. Dla Jacka miniony sezon był najlepszym w karierze, był jednym z najlepszych rezerwowych w całej lidze i odegrał kluczową rolę w sukcesie zespołu. Chciał dalej grać w Oakland, jednak ostatecznie Warriors zmienili plany i zamiast zaproponować mu umowę, zrzekli się praw do niego, robiąc miejsce w salary cap, aby pozyskać Andre Iguodalę. Jack był zaskoczony takim obrotem spraw, ale jest w NBA nie od dziś, zwiedził już kilka klubów i dobrze wie, że czasami tak właśnie ten biznes wygląda.

W tej sytuacji musiał poszukać sobie innej drużyny, ale nie trwało to długo, bo od razu zgłosili się do niego Cleveland Cavaliers. Mike Brown bardzo chciał go w swoim zespole, a Jack nie miał się co zastanawiać, kiedy zaproponowali mu czteroletni kontrakt wart $25 milionów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDziś rusza Orlando Summer League: zapowiedź
Następny artykułOrlando Summer League, dzień 1: Olynyk, Oladipo i Carter-Williams gwiazdami pierwszego dnia

10 KOMENTARZE

  1. Asik zblokowałby im totalnie nawet hipotetyczna możliwość pozyskania Jamesa w lato 2014. Asik będzie teraz przymierzany wszędzie, ale Cavs to jedno z ostatnich miejsc w jakim może być zakontraktowany, ze swoim bardzo sprytnym, ale dla cavs niewygodnym kontraktem.

    Lubię to: 0
    • Dokładnie, Asik ma paskudny kontrakt i 15 mln gwarantowane w sezonie 2014/15. Tą kasę dobrze można przeznaczyć na LBJ (hipoteza), mam wrażenie, że po tym jak Bronek zgodził się na niższe pieniądze w Miami (i tak ma chyba coś koło 40 mln z reklam za rok) to będzie go stać na ekscentryczne posunięcia i przenosiny ;-) Wracając do tematu: Jack świetnym wzmocnieniem, do tego Clark, wybór w drafcie. Cavs wyglądają bardzo ciekawie, liczę na nich :)

      Lubię to: 0