Mavs uruchamiają plan B, na początek Jose Calderon

4
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Dallas Mavericks nie musieli czekać do samego końca Dwightmare, aby dowiedzieć się, że nie zdobędą nagrody głównej. Godzinę przed pierwszymi doniesieniami o tym jaka jest decyzja Dwighta Howarda, Mavericks zostali przez niego poinformowani, że wypadają z gry.

To kolejna porażka Mavs. Rok temu nie udało im się przekonać Derona Williamsa, teraz  Howard. Nic nie wyszło z wielkich planów pozyskania najlepszych wolnych agentów i szybkiego powrotu do walki o mistrzostwo. Drug rok z rzędu w Dallas muszą uruchomiać plan B.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHoward już jest, Smith kolejny?
Następny artykułRocky Balboa rotacji Popovicha

4 KOMENTARZE

    • sactown ain’t got shit ;) choć nie, Vasquez to dość miła nagroda pocieszenia… Tyreke i tak chciał odejść, a z niewolnika nie ma zawodnika, także dobrze, że chociaż prawdziwego playmakera wyciągneliśmy, chyba pierwszy taki od czasów Jasona Williamsa.

      Lubię to: 0