Small Talk (22) – Po Drafcie 2013

7

W piątek 28 czerwca, dzień po Drafcie 2013, porozmawialiśmy z Adamem Szczepańskim i Sebastianem Hetmanem o wydarzeniach i niespodziankach nocy draftowej, o przyszłości Anthony’ego Bennetta, Nerlensa Noela, Otto Portera, Boston Celtics i Rajona Rondo.

Wymieniliśmy Top3 najlepszych graczy w tym naborze, przejrzeliśmy zawodników, których znam z II rundy Draftu – niektórych nawet widzieliśmy kiedyś na żywo. Przywitałem też Sebastiana w podziemiach, po których od lat błąkają się fani legendarnych Bobcats z Charlotte.

DOWNLOAD

Small Talk (22) – Po Drafcie 2013 by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułKidd wrzucony na głęboką wodę
Następny artykułRay Allen skorzysta z opcji, pozostanie w Miami

7 KOMENTARZE

 1. wiem że już ktoś pytał ale co to za numer na brzegach?
  Co do konkluzji Waszej rozmowy – podzielony sezon nas czeka? Kontenderzy będą się bić o jedynke, bobcatsy będą się biły o 30 i nie będzie środka ligi? Lipa.

  Lubię to: 0
  • Spoza USA z pewnością Dario Saric. W USA Aaron Gordon, Marcus Smart, Jahlil Okafor (2015), Rasheed Sulaimon. Ciekawym gościem jest Vasilje Micic z Serbii, też Mislav Brzoja z Chorwacji.

   Lubię to: 0
 2. Wszechobecny hejt na Riversa i Ainge’a [przynamniej na polskich portalach społecznościowych i blogach koszykarskich] to zasługa głównie niedzielnych kibiców Celtics. Trade bardzo dobry dla Nets, nieco słabszy dla Celtics [bo te picki to maksymalnie z trzecich dziesiątek draftów są przecież]. Ciekawiej byłoby, gdyby Celtics próbowali ominąc przebudowę i …pozyskać Josha Smitha.
  Wtedy faktycznie możnaby nazwać Ainge głupcem.

  Lubię to: 0