Co wydarzyło się dwa lata temu w szatni Jazz?

0
fot. AP Photo

9 lutego 2011 – ta data na dobre zapisała się w historii Utah Jazz. To był dzień, w którym zakończył się bardzo długi i niezwykle ważny etap w historii klubu. To był ostatni dzień pracy Jerry’ego Sloana w roli head coacha Jazz. To właśnie wtedy w trakcie przerwy przegranego meczu z Chicago Bulls doszło do kłótni Derona Williamsa z trenerem. Do dzisiaj nie wiedzieliśmy co dokładnie stało się za zamkniętymi drzwiami szatni gospodarzy hali EnergySolutions Arena. Znaliśmy tylko konsekwencje tego wydarzenia. Sloan dzień później ogłosił, że po 23 latach w Salt Lake City opuszcza ławkę trenerską. Natomiast Jazz dwa tygodni później wytransferowali Williamsa do New Jersey Nets.

Od tamtego czasu minęły już ponad dwa lata i dopiero teraz właściciel Jazz Greg Miller, przy okazji spotkania z dziennikarzami opowiedział co wydarzyło się podczas przerwy tego pamiętnego meczu z Bulls. Jak przyznał, w tamtych dniach spisał sobie wszystko w pamiętniku, ponieważ wiedział, że to jest istotny moment w historii jego drużyny.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCavaliers zaoferowali Minnesocie nr 1 Draftu i dwa wybory nr 4 w zamian za Kevina Love’a
Następny artykułMagic i Clippers negocjują wymianę Bledsoe, Doc Rivers chce go zostawić