Clippers dostaną tylko Riversa?

1
fot. AP Photo

Jeszcze wczoraj niektóre źródła podawały, że wymiana pomiędzy Boston Celtics i Los Angeles Clippers może zostać sfinalizowana zanim dowiemy się, kto został mistrzem NBA 2013. Game 7 za nami, sezon dobiegł końca, wszystko już rozstrzygnięte, natomiast w sprawie możliwego transferu Doca Riversa i Kevina Garnetta do LA nadal jest tylko mnóstwo niewiadomych.

Wczoraj wspominałem już o tym, że przy sfinalizowaniu transakcji obie strony jeszcze będą musiałby zadbać, aby była ona zgodna z zasadami NBA. Wydawało się jednak, że to będzie tylko formalność. Tak to było przedstawiane – że rozdzielenie tej całej dużej wymiany na dwie osobne będzie wystarczającym zabiegiem. Okazje się jednak, że władze ligi bardzo uważnie przyglądają się rozmowom na linii Boston – LA i widzą tutaj ewidentne naruszenie zasad.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBohater drugiego planu Game 7
Następny artykuł5-na-5: LeBron James i jego miejsce w historii

1 KOMENTARZ