Small Talk: Finały NBA, L.A. Celtics, Superkumple CP3 i Dwight

8


Już za kilka dni zakończy się sezon 2012/13. Razem z Adamem Szczepańskim i Maciejem Jamrozikiem porozmawialiśmy o tej krawędzi na jakiej się znajdujemy: o słowie którego będziecie mieć dosyć po przesłuchaniu i które związane jest z Miami Heat, o dalszych losach serii Finałów 2013, a także o Los Angeles …Celtics, decyzji Andre Iguodali oraz o szansach Lakers na pozyskanie duetu CP3-Dwight.

DOWNLOAD

Small Talk (21) – Z sezonu w sezon by Maciej Kwiatkowski on Mixcloud

Poprzedni artykułRaport: Howard i Paul chcą grać razem
Następny artykułIguodala zmusił ligę do myślenia, Rush, Williams i Lewis zostają

8 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem Bulls powinni podpisać Iggiego, amnestionować Boozera (15,3 mln) i przesunąć na 4 Denga. W końcu Loul ma 206cm i 100kg. A w razie potrzeby Bullsi i tak mają Gibsona. Wtedy ich już i tak dobry defens byłoby morderczy:)
    A poza tym nie wydaje mi się, żeby Boozera był kluczowym zawodnikiem ofensywy. Zgoda, z 5 metra Boozer ma lepszy %, ale nie jest to przepaść, to raz, a dwa – Boozer nie rzuca za 3, a Deng i owszem. Poza tym Deng znacząco sobie popsuł statsy związku z kontuzją nadgarstka. Mało grał w PO, więc na nowy sezon powinien być już wykurowany. Następna kwestia, wszyscy doskonale pamiętamy jak Rose gra z Boozerem:) a transition off (z Igim i Dengiem) to byłoby to na co Bulls z Boozerem nie mogą sobie pozwolić.

    0