Iguodala zmusił ligę do myślenia, Rush, Williams i Lewis zostają

2
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl

Zaczynamy drugą połowę czerwca. Niektórzy gracze do 20 dnia bieżącego miesiąca mają czas, aby podjąć decyzję w sprawie opcji w swoich kontraktach. Wśród wczorajszych headline’ów jednym z najciekawszych, ale nie szokujących – był materiał Adriana Wojnarowskiego, który o chęci wypróbowania transferowego rynku przez Andre Iguodalę wiedział zanim zawodnik zdążył chwycić telefon i poinformować o wszystkim swojego agenta.

O sytuacji Iguodali mówiliśmy przy okazji zestawienia graczy z opcjami na sezon 2013/2014. Kilka dni temu Josh Kroenke (właściciel zespołu z Kolorado) stwierdził, że po zakończeniu współpracy z trenerem i generalnym menedżerem, drużyna zrobi wszystko, aby uniknąć straty jednego z najlepszych obrońców w lidze. Iguodala po przenosinach z Filadelfii, mimo wybornej drugiej połowy minionego sezonu, nie miał zamiaru naiwnie zakochiwać się w nowym środowisku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSmall Talk: Finały NBA, L.A. Celtics, Superkumple CP3 i Dwight
Następny artykułGary Neal przypomniał o sobie i o tym jak Spurs to robią

2 KOMENTARZE