Raport: Gortat do Portland w zamian za nr 10 Draftu

16
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Są plotki i są plotki Sama Amico. Przepraszam, że już na starcie cytując Macieja Bilkę “zakrywam wieko, stawiam kamień na niego”, ale jest jak jest (i będzie co będzie, i oczywiście, nie jest tak pięknie jak się czasami wydaje). Amico nie różni się niczym od Ciebie czy mnie, poza tym że od lat, co roku zmieniając pracę, pisze o swoich spekulacjach, ozdabiając je magicznymi słowami “sources” i “heared”.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCoraz gorsze recenzje Adama Silvera
Następny artykułUraz Parkera niegroźny, ale czy zagra w Game 4?

16 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam takie strumienie świadomości. Zajebiście doceniam ten typ pisania. Jest tak ponad poziom dziennikarstwa w Polsce, że to naprawdę zacnie, że ktoś o takim piórze pisze akurat o mojej ulubionej dyscyplinie sportowej… Koniec wazeliny.

    0
  2. w trakcie oglądania meczu nr 3 finałów cały czas przez głowę przechodziła mi myśl, Bosh za Gortata. Albo ze mną jest coś nie tak, albo taki ruch mocno by pomógł strefie podkoszowej Miami. tak, wiem, płace, budżety, Andersen i Haslem. tak sobie tylko gdybam. po takim ruchu i tak wysoka ilość czapeczek Heat na Warszawskich ulicach by zawstydziła wszystkie czapki Bulls, Lakers i NYK razem wzięte.

    0