Dwóch takich, co nie może latem spuścić nogi z gazu

0
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Na korytarzach NBA nigdy nie jest głucho, o czym warto pamiętać wybierając się na wakacje. Jednak kilka tematów zostało zamkniętych w szufladach, bo nie budzą już powszechnego zainteresowania.  Dotąd hałas powodowały każde kolejne doniesienia o możliwości powrotu Derricka Rose’a na kolejny mecz Chicago Bulls, natomiast jęk zawodu oznaczał, że po raz kolejny ktoś kogoś nabił w butelkę.

Tak było. W międzyczasie Rajon Rondo podczas serii z New York Knicks wychodził przed meczami na parkiet i rzucał z miejsca do kosza. Dziennikarze na tym etapie jego rehabilitacji stracili nim zainteresowanie. Presja czasu może stać się jego przeciwnikiem za kilka miesięcy, gdy przyjdzie rozstrzygać ile potrwa powrót gracza do kondycji sprzed urazu. Derrick nie jest najlepszym przykładem do naśladowania.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCo dalej z Memphis Grizzlies?
Następny artykułCavs myślą co zrobić z #1, jedną z opcji może być DeMarcus Cousins