Co dalej z Memphis Grizzlies?

1
fot. Yang Lei C / Newspix.pl

Memphis Grizzlies dopiero co zakończyli najlepszy sezon w swojej historii i od razu zaczęły się spekulacje na temat ich przyszłości. Jest wiele znaków zapytania i wszyscy zastanawiają się, co zrobi nowy management drużyny. W trakcie sezonu pokazali już, że nie boją się zdecydowanych ruchów i oddali swojego najlepszego strzelca. Ale też udowodnili, że wiedzą co robią i ten ruch pomógł Grizzlies. Jak będzie teraz? Czy utrzymają obecny skład i spróbują go tylko wzmocnić, a może zdecydują się na kolejne duże zmiany? Myśląc o ich przyszłości przede wszystkim pojawiają się trzy nazwiska – Hollins, Allen i Randolph.

Lionel Hollins
Jego kontrakt dobiega końca. On sam mówi, że ma nadzieję zostać w Memphis na dłużej, ale czy takie same plany mają władze klubu?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułO tym jak Larry Bird przebudował Pacers i stworzył jedną z najlepszych obecnie drużyn NBA
Następny artykułDwóch takich, co nie może latem spuścić nogi z gazu

1 KOMENTARZ