Pitino zatańczył. Louisville z tytułem NCAA

4
fot. The Associated Press

Rick Pitino został pierwszym coachem w historii NCAA, który zdobył dwa tytuły mistrzowskie z dwiema różnymi uczelniami. Wczoraj Louisville Cardinals zatańczyli w Georgia Dome i obcięli siatkę razem z Kevinem Warem. Pitino w 1996 roku triumfował z Kentucky Wildcats. W 2012 roku odpadł w Final Four, zebrał chłopaków na kolejny sezon, no i udało się zdobyć trzeci tytuł w historii uczelni…

To była jedna z tych lepszych nocy, na sam koniec, ze smakiem, podnieśmy w górę kieliszki z szampanem. Poczekajmy do listopada, poczekajmy na kolejną utalentowaną klasę i Przemka Karnowskiego, który będzie prawdopodobnie starterem w Gonzaga Bulldogs.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPelicans bez Erica Gordona?
Następny artykułPlaybook: Bayless go-to-guy’em Grizzlies

4 KOMENTARZE

  1. Blok, który spokojnie mógłby być na pierwszym miejscu w top ten z NBA, a sędziowie odgwizdują faul, ehh… Steve Kerr sam chyba z 6-7 sytuacji zauważył, w których pomylili się sędziowie.

    Lubię to: 0
  2. No chyba zgodzicie się, że czystszego bloku w takiej akcji w życiu nie widzieliście … Bo ja nie, a naprawdę nie kibicowałem ani Cardinals ani Wolverines.
    Zwycięstwo Louisville zasłużone, ale “smrodek” pozostał.

    Lubię to: 0