Dniówka: Miami-Milwaukee, NYK-Boston, Indiana-Atlanta, Brooklyn-Chicago?

8
fot. The Associated Press

Istnieją powody, aby wierzyć w to, że gdyby nie kontuzja Derricka Rose’a to wyścig o miejsce nr 2 w Konferencji Wschodniej miałby obecnie trzech, a nie dwóch uczestników. Boston Celtics ze zdrowym Rajonem Rondo natomiast graliby być może o przewagę parkietu w I rundzie playoffów, a Washington Wizards i Philadelphia 76ers o playoffy w ogóle, jeżeli wziąć pod uwagę to, że obie te drużyny nie mają negatywnych bilansów z Johnem Wallem i Andrew Bynumem w składzie…

Zamiast tego niestety już miesiąc temu wykrystalizowała nam się ósemka teamów, które zagrają w I rundzie playoffów na Wschodzie. Dzisiaj, po dwóch kolejnych porażkach Indiana Pacers, wygląda też na to, że na szczęście znajdzie się jedna seria, która uratuje nam tę pierwszą rundę – z różnych przyczyn, od sportowych po zbożowe.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAbove the Rim
Następny artykułFlesz: 12-0 Knicks i wygrana w Oklahomie, 4-0 dla Clippers w derby Los Angeles

8 KOMENTARZE

 1. cyt. „..gdyby nie kontuzja Derricka Rose’a to wyścig o miejsce nr 2 w Konferencji Wschodniej miałby obecnie trzech, a nie dwóch uczestników. Boston Celtics ze zdrowym Rajonem Rondo natomiast graliby być może o przewagę parkietu w I rundzie playoffów”.
  Czy to wzajemnie się nie wyklucza ??

  Lubię to: 0
 2. „..Mike Woodson zaczyna sadzać graczy” ???
  Woodson gra cały czas wyjściowa piątką (Knicks). Graczy zaczyna sadzać w Atlancie … ten „no name” coach (też zapomniałem jak się nazywa … ooo … Larry Drew” :-)

  Bulls mogą zaskoczyć, np. po pierwszych dwóch porażkach z Heat w Miami wstawić u siebie do składu Derrika Rose’a. I wtedy może to się zrobić naprawdę SERIA na wschodzie. Choć dla mnie najlepszą serią w całych play-offach będzie Heat-Pacers. Jeśli będzie.

  Lubię to: 0