Flesz: Memphis 13-1, Dwight (trochę) wybuczany dominował w Orlando, CATS!, Ricky pojechał z 50%Spurs

0
fot. The Associated Press

Dwight Howard oddał 39 rzutów wolnych i zdominował Nika Vucevica w swoim powrocie do Orlando. Część show ukradł jednak nowy gracz z nr „12” w koszulce Magic. W Charlotte Doc Rivers dał wolne Paulowi Pierce’owi, w Minneapolis nie zagrali Tim Duncan i Kawhi Leonard i teamy z najniższą liczbą zwycięstw w obu konferencjach zrobiły niespodziewane blowouty na Bostonie i San Antonio.

Bez gamewinnerów, ani zaciętych crunchtimes w ośmiu rozegranych wczoraj spotkaniach. Blisko było w Milwaukee, ale Vince Carter przejął mecz w ostatnich pięciu minutach z Dirkiem Nowitzkim na ławce. W Cleveland Dion Waiters trafił dwa rzuty wolne na 13 sek. przed końcem, dając Cavaliers pięć punktów przewagi w niewiele już znaczącym meczu z Wizzies.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlaybook: Jedyny post o Mike’u Dunleavy’m
Następny artykułStephen Jackson nie jest wielkim fanem Ricky’ego Rubio