Power Ranking: NBA w cieniu Heat

6
fot. El Nuevo Herald / Newspix.pl

1. (1) Miami Heat (47-14)

18 zwycięstw z rzędu to najdłuższa taka seria w historii z udziałem zawodnika z tytułem MVP za poprzedni sezon. LeBron James w jej trakcie notuje 27.2 punktów 7.7 zbiórek i 7.4 asyst, a jego skuteczność z gry to 60.2%.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Playoffy już za ponad miesiąc
Następny artykułPlaybook: Jedyny post o Mike’u Dunleavy’m

6 KOMENTARZE

  • a czym Charlotte spieprzyło organizacje? odbudowują się przez draft, to będzie bodaj dopiero 2 lub 3 rok bez PO, zatem bez paniki, chyba, że według Ciebie inwestowanie w Jacksona i G-Force to mądry pomysł. Mają niezłego PG, potencjalnego najlepszego obrońcę w lidze MKG, niezłych podkoszowych, przydałby się jakiś typowy rzucający obrońca.

   0
 1. Draft 2005 – Felton przed Bynum’em.
  Draft 2006 – Adam Morrison przed Brandonem Roy’em (kilka lat przynajmniej pograł na wysokim poziomie), czy Rudym Gayem, JJ Redickiem, Rajonem Rondo.
  Draft 2007 – Brandan Wright przed J. Noah, Wilsonem Chandlerem, Aaronem Afflalo.
  Draft 2008 – DJ Augustin przed B. Lopezem, R. Hibbertem, Ibaką, N. Batumem, G. Hillem czy Pekoviciem.
  Draft 2009 – Gerald Henderson przed J. Holidayem, T Lawsonem, J Teague, czy nawet E Maynorem.
  Draft 2010- brak picków.
  Transfer G-Force’a za paczkę jabłek.

  Dopiero w 2011 wybór Kemby Walkera wydaję się właściwy. Wiadomo łatwo się ocenia picki w drafcie z perspektywy czasu, ale trzeba przyznać, że w Charlotte postarali się aby wybrać samą “śmietankę”. A takie prawo kibica, że może rozliczyć spartaczoną robotę managmentu.
  Nawet w Kings wybierano lepiej tylko, że tam jeszcze inne czynniki wpływają na złą grę.

  0