Gonzaga gromi. Karnowski aktywny na deskach

7
fot. The Associated Press

Nie było niespodzianki w kolejnym meczu Konferencji WCC. Rozpędzeni Gonzaga Bulldogs rozgromili Loyolę Marymount, pozwalając gospodarzom do przerwy zdobyć zaledwie 18 punktów. Sami rzucili aż 46.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Zły Russell, część 41
Następny artykułJosh Smith na celowniku Suns

7 KOMENTARZE

    • Pangos zostanie, Olynyk może też na ostatni rok. Harris jako senior może druga runda, ale będzie ciężko, bo na warunki NBA to SF. W Zags gra jako czwórka, ciągnie na kosz, wydaje się naprawdę duży. Olynyk ma świetny sezon, aczkolwiek wysocy o Marka Few grali przez pełne 4 lata. Na dzień dzisiejszy Olynyk początek drugiej rundy, Harris może miejsca 55-60 lub Europa. I to by nie było głupie dla Harrisa, skoro i tak gra dla reprezentacji Niemiec.

      Lubię to: 0
  1. Szkoda, że Olynyk nie jest już teraz w swoim seniorskim sezonie. Tak jak mówisz na poważne minuty i znaczącą rolę w Buldogs Przemek może liczyć dopiero za 2 lata. Jemu akurat nie zaszkodzą cztery lata w NCAA. Ma nad czym pracować, żeby poważnie myśleć o NBA.

    Lubię to: 0