Wybraliśmy rezerwowych do All-Star Game

21

Do środy trenerzy mogli oddawać swoje głosy na czternastu rezerwowych do Meczu Gwiazd, który 17 lutego rozegrany zostanie w Houston. Głosy oddaje się na dwóch guardów, trzech graczy frontcourtu i dwie 'dzikie karty’, czyli już bez patrzenia na pozycje. Wcześniej wybraliśmy piątki Wschodu i Zachodu.

Oto nasze typy, przy czym odnieśliśmy się do piątek wybranych przez kibiców.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Com’ aaaaaaaann Pelicans!
Następny artykułPlaybook: Zygzaki Curry’ego i Thompsona

21 KOMENTARZE

 1. Dla mnie na wschodzie powinni byc George, Holiday, Loopez, Chandler, Josh Smith, Noah (może byc Deng, sorry Boozer ;d) i oczywiściu Uncle Drew ;]

  Na zachodzie Parker, Harden, Westbrook, Randolph, Duncan, Lee, Curry.

  Lubię to: 0
 2. Luol Deng, Tyson Chandler/David West powinni być w ASG kosztem Irvinga czy nawet Holidaya. Niestety dla nich musi być tych 2-3 guardów ;/ Na Zachodzie zarowno Lee jak i Curry też powinni być pewniakami. Żart to obecność w s5 Bryanta i Howarda ;/

  Lubię to: 0
 3. Przypominam że to All-Star Game, a nie All-Stat Game, czy All-Best-team Game. W tym meczu graja gwiazdy, czy najpopularniejsi, a nie koniecznie najlepsi, czy z najlepszych drużyn, wiec bez sensu są te wywody.

  Lubię to: 0